25 lat wspólnoty W JEGO RĘKU

  • 19.09.2018, 18:08 (aktualizacja 20.09.2018, 10:21)
  • Anna Niderla-Kudach
25 lat wspólnoty W JEGO RĘKU
Zamojska grupa Odnowy w Duchu Świętym - dziś wspólnota "W Jego Ręku", świętuje jubileusz.

Narodziła się w naszej diecezji 25 lat temu, z Bożego natchnienia. Przez długi czas nosiła nazwę Zamojskiej Odnowy w Duchu Świętym. W tym roku wspólnota „W Jego Ręku” świętuje srebrny jubileusz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ta wspólnota stała się odpowiedzią na moje wewnętrzne pragnienia – powiedział na naszej antenie Przemek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wielu osób wspólnota stała się drugim domem, a jej członkowie rodziną. O takim doświadczeniu mówi Barbara:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspólnota to miejsce dla każdego. Tutaj rozwijamy nasze indywidualne relacje z Panem Bogiem oraz z innymi ludźmi. To miejsce rozwoju nie tylko duchowego. We wspólnocie uczymy się miłości w praktyce, ale też zawiązujemy przyjaźnie, spędzamy razem czas i rozwijamy nasze pasje – i zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby robić to razem z nami. Nasze spotkania są otwarte – zachęca lider wspólnoty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej o działalności wspólnoty „W Jego Ręku” mogą się Państwo dowiedzieć na stronie www.wjegoreku.pl. Zapraszamy też do słuchania audycji przygotowywanych przez Wspólnotę - „Inżynieria Duchowości” na antenie KRZ w każdą czwartą niedzielę miesiąca o godz. 20.00. Najbliższa już 23.09.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe