Turniej tenisowy "Pożegnanie lata" II

  • 24.09.2018, 14:19 (aktualizacja 25.09.2018, 07:35)
  • Małgorzata Kryk
Turniej tenisowy "Pożegnanie lata" II Małgorzata Kryk
Na kortach KT Return przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w niedzielę (23.09) odbył się turniej tenisowy „Pożegnanie lata” z piknikiem rodzinnym WTK Młodzików.

Na zawody przybyli rodzice oraz dzieci, które wzięły udział w zabawach tenisowych przygotowanych przez instruktorów. Wiceprezes KT Return Zamość, Jan Papierz poinformował, że dzięki grom i konkurencjom sprawnościowym dzieci miały okazję zapoznać się z tenisem i sprawdzić swoje umiejętności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rodzice oprócz tego, że mogli miło spędzić niedzielne popołudnie, mogli również zapoznać się z rakietą i piłką poprzez uczestnictwo w rozgrywkach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla dzieci oraz rodziców, którzy przybyli na tenisowy turniej połączony z piknikiem przygotowano poczęstunek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jan Papierz dodał, że w KT Return umiejętności tenisowe mogą szkolić zarówno najmłodsi jak i dorośli. W sezonie letnim dzieci mogły korzystać z kortów bezpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najwytrwalsi, którym gra w tenisa się podoba, kontynuują naukę gry na korcie podczas zajęć w sezonie szkolnym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W dn 12 - 14.10 na hali tenisowej OSiR odbędzie się jubileusz podsumowujący 25-lecie działalności klubu. W piątek (12.10) wszystkim przybyłym na uroczystość gościom podczas gali zaprezentowane zostaną początki powstawania kluby, działalność oraz osiągnięcia zawodników. Natomiast w sobotę i niedzielę (13 i 14.10) na nowoczesnej hali rozegrane zostaną turniej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem turnieju był KT Return Zamość, a wydarzenie współfinansowane było przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe