Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce

  • 25.09.2018, 14:08
  • Łukasz Kot
Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce Łukasz Kot
Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce odbywały się dziś (25.09) na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Każdy zawodnik miał prawo do startu w dwóch konkurencjach: (jednej technicznej – skoki, rzuty) i jednej biegowej (60 m, 100 m, 300 m).


loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W zawodach udział wzięli uczniowie klas od 1 do 8 szkoły podstawowej oraz uczniowie klas 3 gimnazjum.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Pierwsi trzej zawodnicy w każdej kategorii i konkurencji otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Z uczestnikami zawodów rozmawiał Łukasz Kot.


loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nauczyciele cieszą się z sukcesów swoich podopiecznych i podkreślają, że tego typu zawody powinny wszystkim sprawiać przyjemność i być traktowane jako przygoda.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Organizatorami Mistrzostw Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce były: Gminne Koło Szkolnego Związku Sportowego i Centrum Usług Wspólnych w Kalinowicach. Zawody odbyły się pod patronatem wójta Gminy Zamość.

Łukasz Kot

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe