Marcin Czerwonka

  • 28.09.2018, 08:42 (aktualizacja 28.09.2018, 15:05)
  • Małgorzata Kryk
Marcin Czerwonka Małgorzata Kryk
trener MKS Padwa Zamość

Pierwszy decydujący i historyczny mecz w I lidze drużyn seniorów obejrzeliśmy w sobotę (22.09) na zamojskiej hali OSiR. Spotkanie rozegrali MKS Padwa i AZS Uniwersytet Warszawki. Na spotkanie przybyły tłumy kibiców i jak się okazało było warto ponieważ mecz wygrali gospodarze, w których mocno wierzą nie tylko kibice, ale także sponsorzy którzy inwestują w drużynę. Dowodem na wiarę w zespól Padwy była konferencja prasowa, która odbyła się jednej z zamojskich restauracji w piątek (21.09) w Zamościu. W spotkaniu uczestniczyli: prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, wiceprezes MKS Padwa Zamość, Sławomir Tór, trener MKS Padwa Zamość, Marcin Czerwonka, sponsorzy oraz zawodnicy. Dowodem na dynamiczny rozwój zespołu MKS Padwa Zamość jest gra w I lidze.

W audycji rozmowa dnia usłyszymy jak wygląda skład drużynowy Padwy oraz jakie są główne cele zawodników i trenera na sezon ligowy. Kolejnym rywalem Padwy po wygranym meczu z Uniwersytetem Warszawskim będą szczypiorniści z Chrzanowa. Będzie to wyjazdowy mecz na trudnym boisku, dlatego dowiemy się z rozmowy jak będą wyglądały przygotowania drużyny do tego spotkania. A już za niespełna dwa tygodnie w sobotę (6.10.) Zamościanie zagrają na własnym parkiecie z drużyna Czuwaj Przemyśl. Czego możemy spodziewać się po rywalach? Zapraszamy do posłuchania rozmowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zwycięstwa, a na mecze zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej. 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe