Rajd "Rydz na patelni"

  • 02.10.2018, 09:53 (aktualizacja 02.10.2018, 10:16)
  • Małgorzata Kryk
Rajd "Rydz na patelni"
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu organizuje rajd pt. "Rydz na patelni", który odbędzie się w miejscowości Paary w gm. Susiec.

Piesza wędrówka odbędzie się w najbliższą sobotę (6.10), uczestnicy będą mieli trzy trasy do wyboru, a wszystkie odcinki wynoszą po 7 km.

Co charakteryzuje PIERWSZĄ trasę powiedział Edward Słoniewski prezes zamojskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druga trasa wyruszy z Rebizantów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ostatnią, trzecia trasę charakteryzują piękne lasy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Piesze rajdy, które organizuje Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego i tym razem na mecie rajdu na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe, dlatego uczestnicy pieszej wyprawy powinni odpowiednio się do niej przygotować W co należy się zaopatrzyć? W jesieni coraz częściej towarzyszą nam opady deszczu, dlatego z pewnością ubiór powinien być dostosowany do aury pogodowej.
"Rydz na patelni" nie jest ostatnim rajdem, bo już 20.10 (sobota) czeka nas Rajd "Pieczony Ziemniak".
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zawsze, wyjazd na rajd odbędzie się z parkingu na os. Planty w Zamościu.

Rozmowa dotycząca zbliżających się rajdów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

  

 

 

 


  

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe