Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Zamość

  • 19.10.2018, 11:21 (aktualizacja 19.10.2018, 11:34)
  • Joanna Mazurek
Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Zamość Joanna Mazurek
Kwiaty, życzenia, ale i nagrody – Gmina Zamość podziękowała wczoraj (18.10) nauczycielom za ich pracę.

Podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem, spotkali się m.in. przedstawiciele związków zawodowych zrzeszających nauczycieli, stowarzyszenia i instytucje realizujące zadania oświatowe na terenie Gminy Zamość przedstawiciele władz samorządowych gminy Zamość oraz nauczyciele, którzy w tym roku szkolnym zakończyli swoją pracę w szkole, ci, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego a także wyróżnieni za pracę dydaktyczno-wychowawczą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości nauczyciele, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w tym roku otrzymali Nagrodę Wójta Gminy. Była wśród nich Elżbieta Swatowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Borowinie Sitnieckiej.
Szczególna rola nauczyciela dzisiaj polega chyba na tym, aby dziecko wychować do życia – mówiła w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Do wysłuchania relacji z uroczystego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej zapraszamy Państwa w audycji Gminy Zamość, którą wyemitujemy w poniedziałek 22 października o godzinie 20.00.


 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe