Utrudnienia na trasie Sitaniec – Nielisz

  • 19.10.2018, 13:14
  • Małgorzata Kryk
Utrudnienia na trasie Sitaniec – Nielisz Małgorzata Kryk
Ruszyła generalna przebudowa drogi wojewódzkiej 837 z Sitańca do Nielisza i dalej, co ucieszy nie tylko zamojskich kierowców, ale i rowerzystów, dla których powstanie prawie 12 km trasy na odcinku Sitaniec – Nielisz.

Rozpoczęła się realizacja długo oczekiwanej dużej inwestycji Samorządu Województwa Lubelskiego, która dotyczy sołectw Sitaniec, Wysokie, Bortatycze Kolonia, Bortatycze i Białobrzegi. 20 sierpnia br. przekazany został już plac budowy wykonawcy, którym jest firma STRABAG Sp. z o.o. A co zostanie wykonane podczas gruntownej przebudowy drogi na odcinku Sitaniec – Nielisz?
Powstanie:
- 16 km i 389 metrów nowej nawierzchni drogi,
- 10 km i 690 metrów chodników,
- 11 km i 719 metrów ciągów pieszo – rowerowych,

- a także 4 km i 584 metry bezpiecznej ścieżki rowerowej.


Termin wykonania prac przewidziano na dzień 31 sierpnia 2019 r.
Będzie więc można komfortowo i bezpieczniej pokonać większość trasy z Zamościa w pobliże popularnego ostatnio kąpieliska „Moczydło” w Nieliszu.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe