Franciszkanka Misjonarka Maryi złożyła śluby wieczyste

  • 20.09.2016, 13:36 (aktualizacja 20.09.2016, 16:29)
  • Małgorzata Sobczuk
Franciszkanka Misjonarka Maryi złożyła śluby wieczyste Małgorzata Godzisz
S. Anna Kamienik FMM ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi złożyła (17.09) śluby wieczyste w kościele pw. Zwiastowania NMP w Zamościu.

Uroczystej mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek. Hierarcha zachęcił zakonnicę by we wszystkich sprawach życia wykazywała postawę wyraźnego zdecydowania, szczególnie w osobistych relacjach do Chrystusa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Eucharystii nie zabrakło rodziny, przyjaciół, Franciszkanek Misjonarek Maryi, kapłanów, a także podopiecznych Domu Pomocy Społecznej z ul. Żdanowskiej. Przybyli też wierni z rodzinnej parafii siostry pw. św. Apostołów Piotrów i Pawła w Pawłowie k. Szydłowca. Franciszkanka Misjonarka Maryi w rozmowie z Małgorzatą Godzisz wyjaśniła słowa wypowiedziane przez Maryję: - Oto jestem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do wysłuchania relacji z tego wydarzenia zapraszamy naszych słuchaczy w magazynie „co przyniósł dzień” po godz. 16:00.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (101)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe