Święto Patrona w biłgorajskim ‘Katoliku’

  • 24.10.2018, 20:30
  • Joanna Ferens
Święto Patrona w biłgorajskim ‘Katoliku’
W obecności pasterza naszej diecezji, ks. biskupa Marian Rojka (24.10) społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju przeżywała Święto Patrona Szkoły.

Uroczystość obfitowała w różnorakie punkty programu, a tematyką nawiązywała do nauczania Świętego Jana Pawła II. Ordynariusza naszej diecezji powitała przedstawicielka rodziców, Małgorzata Duma:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W okolicznościowej homilii, ks. Biskup apelował do młodzieży, aby nigdy nie poddawali się i rozwijali swoje talenty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpośrednio po Mszy św. nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie otrzymali szkolne czapeczki, wykonane na wzór czapek noszonych przez studentów KUL. Został również rozstrzygnięty konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, przygotowany przez ks. Adama Malinowskiego.

Święto Patrona Szkoły zakończył montaż słowno- muzyczny przygotowany przez młodzież z Grupy Teatralnej Katolickiego Liceum, którego myślą przewodnią była setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę oraz nauczanie Papieża Jana Pawła II o ojczyźnie i patriotyzmie.

Joanna Ferens

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe