Remont drogi

  • 07.11.2018, 12:51
  • Małgorzata Kryk
Remont drogi
W naszym regionie prowadzonych jest wiele inwestycji drogowych, gdzie poprawia się infrastrukturę transportu.

Większość przedsięwzięć dotyczy dróg, które od lat wymagają remontu. Jedną z nich jest droga 837 prowadząca z Sitańca do Nielisza, gdzie znajduje się popularny w naszym regionie zbiornik wolny i kąpieliska „Moczydło”. Już za rok z Zamościa nad nieliski zalew kierowcy pojadą po nowiutkim asfalcie, a rowerzyści po bezpiecznym ciągu rowerowym. Realizacja tej inwestycji dotyczy sołectw: Staniec, Wysokie, Bortatycze Kolonia, Bortatycze i Białobrzegi. Aktualnie wzdłuż trasy prowadzone są prace związane z realizacją zadania, które dotyczą wykopów związanych z budową kanalizacji deszczowej. Więcej o przebudowie drogi wojewódzkiej 837 poinformował dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie, Andrzej Gwozda.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W miejscu prowadzonych prac na trasie Sitaniec – Nielisz ruch jest utrudniony.
Kierowcy zobowiązani są uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ruch odbywa się wahadłowo z wykorzystaniem sygnalizacji świetlnej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace na trasie Sitaniec – Nielisz prowadzone są od skrzyżowania z drogą nr 17 i zakończone zostaną przed skrzyżowaniem z drogą powiatową w Nieliszu.Tam gdzie prowadzone są inwestycje drogowe do wszystkich kierowców apelujemy o zachowanie ostrożności i zmniejszenie prędkości jazdy.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe