Zagościmy młodzież z Ukrainy

  • 09.11.2018, 10:21 (aktualizacja 13.11.2018, 11:45)
  • Małgorzata Kryk
Zagościmy młodzież z Ukrainy
Na terenie naszego miasta w dn. 10 – 14.11 (niedziela – środa) na zaproszone MKS Padwa Zamość przebywać będą dzieci i młodzież z Ukrainy.

Dl uczestników zorganizowane zostaną wycieczki plenerowe po Zamościu i okolicy, o czym poinformował wiceprezes MKS Padwa Zamość Sławomir Tór.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podsumowaniem pobytu zaproszonych gości z Ukrainy będzie IX Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego, który odbędzie się w najbliższy wtorek (13.11) na terenie zamojskiego OSiR.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W imprezie sportowej udział wezmą zaproszeni goście ze szkół polonijnych na Ukrainie oraz uczniowie szkól z Zamościa. Konkurencji sprawnościowo – sportowe dostosowane będą do możliwości uczestników.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównymi celami Festiwalu są:

- promocja spędzania czasu wolnego,
- poznanie walorów turystycznych naszego regionu,

- integracja lokalnej społeczności.


Wydarzenie z pewnością dostarczy sporej dawki dobrej zabawy, a organizatorem wydarzenia jest MKS Padwa Zamość.

 

 


 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe