Ireneusz Klimek

  • 13.11.2018, 08:51 (aktualizacja 13.11.2018, 10:12)
  • Małgorzata Kryk
Ireneusz Klimek
prezes Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu, trener i koordynator Polskiej Kadry Boccia

Polski Związek Boccia oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zapraszają na Mistrzostwa Polski Boccia 2018, które odbędą się w dn. 16 – 19.11 na hali tenisowej Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. W audycji Rozmowa dnia usłyszymy o zasadach gry w boccia oraz jak wyglądają przygotowania organizatorów i zawodników do zbliżających się MP? Zawody, które odbędą się w Zamościa będą odbywać się w pięciu klasach sportowych: BC1, BC2, BC3, BC4 i BC5. W rozmowie usłyszymy z jakich miast Polski będziemy gościć zawodników i kto będzie reprezentował nasze miasto.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasi zawodnicy maja liczne sukcesy na koncie, dlatego na MP mają szansę stanąć na podium. O przygotowaniach do zawodów powiedzieli Mateusz Pawelec i Michał Nowosadowski, zawodnicy AKS – ON „Krok za Krokiem” w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat nad MP objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk. Sponsorami Mistrzostw są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta Zamość, Urząd Gminy Zamość, Hotel Zamojski, PSS Społem Zamość. Organizatorami wydarzenia są: Polski Związek Boccia, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, Współorganizatorami są: Zespól Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem” w Zamościu, Aktywny Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu, Środowiskowy Dom Samopomocy „Krok Dalej” w Białobrzegach.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe