Konferencja na temat ochrony praw konsumentów na rynku finansowym

  • 15.11.2018, 08:58
  • Informacja nadesłana
Konferencja na temat ochrony praw konsumentów na rynku finansowym
W imieniu Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu pt. ”Projekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym”.

Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty „walutowe” (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty oraz obligacje GetBack oraz wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Jesteś niezadowolonym posiadaczem obligacji? A czy wiesz, że to doradca finansowy ponosi odpowiedzialność prawną za brak rzetelnych informacji i za zatajenie wiadomości o skali ryzyka dla klienta?

2. Masz kredyt lub inny produkt finansowy kupiony w banku? Jeżeli tak to być może nawet nie wiesz, że jesteś właścicielem polisolokaty.

3. Czy wiesz, że umowy ‘’kredytów walutowych’’ w świetle prawomocnych wyroków są niezgodne z prawem ?

A po ich przeliczeniu zgodnie z prawem możesz mieć nawet 50% nadpłaty?

4. Znasz kogoś kto ma takie produkty? Przekaz informacje

 

Wykłady i prezentacje będą się odbywać 17.11.18. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, ul.Spokojna 4, sala ‘’Błękitna”, w godz.10.00-16.00, wg harmonogramu:

 

10.00-11.45 Obligacje GetBack

12.05-13.50 kredyty ‘’walutowe’’

14.10-15.55 polisolokaty

 

Obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://projekt.bankowebezprawie.pl/

Ilość miejsc ograniczona.

Łącznie w ramach projektu będzie zrealizowanych 10 otwartych konferencji oraz 200 godzin bezpłatnych porad prawnych, prowadzonych przez doświadczonych pełnomocników procesowych. Konferencje będą odbywać się w październiku i listopadzie 2018 r w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.

Dzięki sfinansowaniu projektu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, konsumenci rynku finansowego po raz pierwszy otrzymują darmowe wsparcie prawne w tak szerokim zakresie.

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu to organizacja społeczna, która powstała w celu zatrzymania procederu łamania prawa polskiego i europejskiego, przez instytucje finansowe działające w Polsce. Stowarzyszenie stara się aktywnie współpracować z organami ustawodawczymi, w zakresie wzmocnienia pozycji prawnej klientów rynku finansowego. Uczestniczy w pracach Komisji Sejmowych, spotyka się z Prezydentem RP i jego Ministrami, wspiera działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Celem projektu jest zwiększenie świadomości konsumentów co do przysługujących im praw oraz umożliwienie uzyskania bezpłatnej porady prawnej, w zakresie jego indywidualnej sprawy.

 

Informacja nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe