Bezpłatne zajęcia z zumby fitness

  • 15.11.2018, 12:50 (aktualizacja 15.11.2018, 13:04)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne zajęcia z zumby fitness
Zajęcia zumba fitness, czyli taniec, który zawiera połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 19.00 w sali Dziennego Domu Senior + w zamojskim OSiR, przy ul. królowej Jadwigi 8.

Ćwiczenia ruchowe adresowane są do wszystkich kobiet, które chcą poruszać się przy muzyce. Instruktorka zumby Agnieszka Wypijacz przyznała, że zajęcia z zumby adresowe są do osób początkujących.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jak do tej pory zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zumba zawiera w sobie elementy tańca, aerobiku i sztuki walki oraz łączy różne rodzaje muzyki takie jak: hip-hop, samba, salsa czy mambo. A przy jakim rodzaju muzyki odbywają się zajęcia w zamojskim oSiR?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpłatne zajęcia z zumby fitness prowadzone są w miesiącu listopadzie we wtorki i czwartki o godz. 19.00.


Więcej o zumbie fitness i zajęciach ruchowych, które odbywają się w zamojskim OSiR, m.in zajęciach PŁASKI BRZUCH, ZDROWY Kręgosłup, z instruktorkami zajęć oraz zastępcą dyrektora OSiR Panią Magdaleną Magrytą w audycji Rozmowa dnia w najbliższą środę (21.11) o godz. 8.40 i 15.40.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe