Konkurs o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce

  • 20.11.2018, 08:04
  • Anna Niderla-Kudach
 Konkurs o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprosiło chętną młodzież do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Konkursie Plastycznym o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce.

Do tej pory odbywały się diecezjalne edycje konkursu, ale postanowiliśmy to zmienić – powiedział ks. Stanisław Książek, diecezjalny asystent KSM:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chętnych do udziału w konkursie z roku na rok przybywa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs Wiedzy adresowany był do uczniów szkół podstawowych kl. VII-VIII, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. 19 listopada młodzież mogła sprawdzić swoją wiedzę na temat tych dwojga błogosławionych. Jak ocenili poziom konkursu?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po części pisemnej uczestnicy udali się na wspólną mszę św. a rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w SP nr 4 w Zamościu. Komu udało się uzyskać najwyższe noty? - informuje ks. Stanisław Książek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W edycji ogólnopolskiej konkursu wzięły udział 53 osoby. Warto było się potrudzić, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs odbywał się pod hasłem 'Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe