Święto patronalne KSM

  • 23.11.2018, 13:07
  • Joanna Suszko
Święto patronalne KSM
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza wszystkich Członków i sympatyków KSM na Uroczystość Chrystusa Króla.

Uroczystość Chrystusa Króla jest Świętem patronalnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. W przeddzień uroczystości, w sobotę, 24 listopada 2017 r. o godz. 12.00 w Katedrze Zamojskiej Biskup Diecezjalny Marian Rojek będzie przewodniczył Mszy św. Zaprasza ks. Stanisław Książek, diecezjalny asystent KSM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystość w katedrze poprzedzi Zjazd Diecezjalny KSM.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Święto patronalne i Zjazd Diecezjalny są najważniejszymi wydarzeniami, na których nie powinno zabraknąć młodzieży ze wszystkich oddziałów i kół KSM wraz ze swoimi duchowymi opiekunami.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe