Środa, 20.02.2019

20-lecie oddziału neonatologii

  • 7.12.2018, 11:05
  • Ewelina Michalska
20-lecie oddziału neonatologii
Odział neonatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu obchodzi w tym roku swoje 20-lecie.

Z tej okazji wczoraj (06.12) została odprawiona uroczysta Msza Święta, której przewodniczył i słowo Boże wygłosił kapelan szpitala, ks Jacek Kania. Ordynator oddziału neonatologii, doktor Hanna Orjanik, w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość podkreślała, że posłannictwo osób pracujących na oddziale jest spełniane jak najlepiej i jest to sukces wszystkich pracowników.


Z okazji 20-lecia oddziału we wrześniu została zorganizowana konferencja naukowo- szkoleniowa, gdzie poruszane były bardzo ważne dla neonatologii tematy.

Kapelan szpitala papieskiego w Zamościu, ksiądz Jacek Kania zauważył, że noworodki przebywające na oddziale neonatologii są otaczane ciepłem i troskliwą opieką.

Galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć na naszej stronie internetowej www.radiozamosc.pl

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Ewelina Michalska

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe