Bezpłatny kurs dla kobiet

  • 12.12.2018, 14:05
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatny kurs dla kobiet
Jubileuszową X edycję kursu samoobrony dla pań organizuje Komenda Miejska Policji w Zamościu. Zajęcia z samoobrony odbywają się w sali mat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Aspirant sztabowy Piotr Nowicki, zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowo-interwencyjnego KMP w Zamościu, a także trener klasy międzynarodowej w ju-jitsu poinformował na czym polegają zajęcia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kurs adresowany jest do wszystkich kobiet niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności. Lista osób, które chciałyby uczestniczyć w kursie jest otwarta.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Cykliczne spotkania odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:30 w sali mat obok hali tenisowej. Coroczny kurs, który organizuje KMP w Zamościu cieszy ogromnym zainteresowaniem, a uczestniczki zajęć na zakończenie kursu otrzymają piątkowe dyplomy.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe