Wigilia 32 WOG

  • 20.12.2018, 14:07 (aktualizacja 20.12.2018, 14:40)
  • Katarzyna Muszyńska
Wigilia 32 WOG fot. Katarzyna Figura
17 grudnia 2018 roku na terenie 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich służb mundurowych Miasta Zamość z udziałem Biskupa Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej Marian Rojka.

Głównym organizatorem był w tym roku Komendant Straży Pożarnej. Gośćmi byli przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.
Dwa dni później – 19 grudnia, na wojskowej  stołówce odbyła się Wigilia dla kadry i pracowników 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Został odczytany fragment Ewangelii, Ksiądz Kapelan poświęcił opłatek a Komendant ppłk Jerzy Muzyka życzył wszystkim zdrowych i spokojnych świąt gronie rodzinnym. Nie zabrakło potraw wigilijnych i kolęd. Spotkanie uświetniła Szkoła Muzyczna Yamaha. Składamy serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom i uczniom za wprowadzenie nas w cudowny, świąteczny klimat.

 

Katarzyna Muszyńska

Zdjęcia (7)

fot. Katarzyna Figura

fot. Katarzyna Figura

fot. Katarzyna Figura

fot. Katarzyna Figura

fot. Katarzyna Figura
fot. Katarzyna Figura
fot. Katarzyna Figura
fot. Katarzyna Figura
fot. Katarzyna Figura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe