Wigilia w biłgorajskim 'Katoliku'

  • 21.12.2018, 14:47
  • Joanna Ferens
Wigilia w biłgorajskim 'Katoliku'
W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyła się (21.12) tradycyjna szkolna wigilia.

Podczas tego spotkania dzielono się opłatkiem, składano sobie świąteczne życzenia, była to również okazja do wspólnego kolędowania i zwyczajnej rozmowy. Ponadto młodzież działająca w Kółku Teatralnym zaprezentowała również krótkie przedstawienie, w którym zawarte zostały najważniejsze prawdy o wartości świąt Bożego Narodzenia.

Wicedyrektor szkoły, Maria Oleszek składała wszystkim uczniom i nauczycielom świąteczne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W organizację wydarzenia włączył się Samorząd Uczniowski, wszyscy uczniowie, a także dyrekcja i nauczyciele. Rozstrzygnięty został również coroczny konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną.

Joanna Ferens

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe