Dominicantes i comunticantes w diecezji za rok 2018

  • 09.01.2019, 13:59 (aktualizacja 09.01.2019, 16:07)
  • Joanna Mazurek
Dominicantes i comunticantes w diecezji za rok 2018
Znane są dane dotyczące uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i przystępowania do Komunii św. w naszej diecezji w roku 2018.

Dane wkrótce zostaną opublikowane w Informatorze Diecezjalnym. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. i przystępujących do Komunii św. odbywało się jesienią ubiegłego roku. Oto wyniki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dane z poszczególnych dekanatów są zróżnicowane, niekiedy nawet znacznie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tłumaczy kanclerz  Kurii Diecezjalnej, najnowsze dane w porównaniu do wcześniejszych, nie pokazują dużych różnic, wskazują jednak kierunek pracy duszpasterskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że 8 stycznia Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego przedstawił dane dotyczące uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i przystępowania do Komunii św. w Kościele w Polsce za rok 2017. Można je znaleźć w Roczniku Statystycznym na stronie www.iskk.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe