Tarnogród. Misterium Bożonarodzeniowe

  • 09.01.2019, 21:34
  • Joanna Ferens
Tarnogród. Misterium Bożonarodzeniowe
Na deskach Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury zostały wystawione (06.01) szczególne jasełka pod hasłem ‘A nadzieja znów wstąpi w nas’, łączące zarówno młodych, jak i starszych mieszkańców Tarnogrodu.

Głównym reżyserem Bożonarodzeniowego Misterium była s. Jadwiga Anna Tabor, która w rozmowie podkreślała, że przygotowanie takiego przedstawienia ma przede wszystkim aspekt wychowawczy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz Tarnogrodu, Paweł Dec dodał, że najpiękniejszymi elementami jasełek było zaangażowanie młodzieży i jedność wszystkich obecnych na sali:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedną z aktorek w przedstawieniu była Maria Malinger, która wyjaśniała, co skłoniło ją do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słowa uznania w stronę s. Jadwigi i wszystkich aktorów skierowała dyrektor TOK, Renata Ćwik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jasełkach wzięło udział kilkudziesięciu aktorów. Na misterium składało się dwie części. W pierwszej można było zobaczyć polskie tradycje współczesnego świętowania Bożego Narodzenia, zaś w drugiej – narodzenie Jezusa Chrystusa w Betlejem.

Joanna Ferens

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe