Wyposażenie warsztatów OHP w Zmościu

  • 23.01.2019, 11:39 (aktualizacja 23.01.2019, 12:18)
  • Anna Niderla-Kudach
Wyposażenie warsztatów OHP w Zmościu
Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy zakończyła dwa projekty.

Jeden z nich dotyczył termomodernizacji internatów LWK OHP w Zamościu, Radzyniu Podlaskim i Włodawie, w ramach drugiego wyposażone zostały dwie pracownie Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Zamościu. Jedna z nich to warsztat diagnostyki pojazdów samochodowych oraz warsztat mechaniczny, ślusarki i oponiarski (drobnica). Jak zauważył podczas Leszek Tabiszewski, kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu – to obecnie jedna z najlepszych pracowni na Lubelszczyźnie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druga pracownia, która została wyposażona w ramach projektu to Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Tam zakupiono m.in.: dalmierz, podnośnik do płyt, przecinarkę elektryczną do glazury, szlifierki, stół do tapetowania, pędzle, szpachle, zestawy noży, kątowniki czy poziomnice. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wartość całego projektu to ponad 470 tys zł, wysokości dofinansowania to ponad 330 tys zł. 
W planach jest kolejna inwestycja - podkreślił Piotr Gawryszczak, wojewódzki komendant Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już wkrótce ogłoszony zostanie przez Komendę Główną OHP przetarg na termomodernizację tego obiektu szkolno-warsztatowego w Zamościu oraz podobnego w Radzyniu Podlaskim.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe