Ferie - wspólne zabawy z dziećmi

  • 30.01.2019, 10:24
  • Ewelina Michalska
Ferie - wspólne zabawy z dziećmi źródło: unsplash
Ferie już niebawem, a to czas odpoczynku dzieci od zajęć szkolnych.
Chociaż przedszkola są placówkami nieferyjnymi i funkcjonują normalnie, to wiele dzieci pozostaje podczas ferii w domu. Jest to czas, który warto efektywnie i ciekawie spędzić wspólnie z dzieckiem.
Pedagog Jolanta Śmigoń w rozmowie z naszym radiem tłumaczy, jak zaangażować dziecko do rozwijających zabaw w domu podczas ferii i nie tylko.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Kolejnym pomysłem może być zaangażowanie dzieci w gry planszowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Jolanta Śmigoń zwraca szczególną uwagę na to, że czas spędzony wspólnie z dzieckiem jest bardzo ważny i w przyszłości na pewno będzie miał swoje dobre owoce.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
O innych sposobach na efektywne i ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem podczas ferii i nie tylko, będą mogli państwo usłyszeć w magazynie informacyjnym CPD dziś o godz 16.35. Informacje o tym są również dostępne na naszej stronie internetowej www.radiozamosc.pl
Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe