Sportowcy na ferie przyjadą do Zamościa

  • 30.01.2019, 13:31
  • Małgorzata Kryk
Sportowcy na ferie przyjadą do Zamościa
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to obiekty sportowe tj.: nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, lodowisko oraz kryta pływalnia.

Baza obiektów sportowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem ponieważ w okresie szkolnym z obiektów korzystają uczniowie zamojskich szkół podstawowych i liceów oraz studenci, a także zawodnicy klubów sportowych. Natomiast na krytą pływalnię czy siłownię uczęszczają głównie klienci indywidualni.
Zamojski OSiR to nie tylko obiekty sportowe, ale także baza noclegowa, czyli hotel z którego przez cały rok korzystają sportowcy, trenerzy oraz turyści. W roku ubiegłym hotel został odremontowany, o czym powiedziała zastępca dyrektora zamojskiego OSiR, Magdalena Magryta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z hotelu i zaplecza sportowego chętnie korzystają grupy zawodników, którzy przyjeżdżają do Zamościa z terenu całej Polski.
Obiekty sportowe oblegane są szczególnie w czasie wakacji i zimowych ferii.

Dyrektor zamojskiego OSiR, Matusze Ferens przyznał, że wszystkie miejsca noclegowe na zbliżające się ferie są już zarezerwowane.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z jakich obiektów będą korzystać dzieci i młodzież, którzy przyjadą do Zamościa?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku gościć będziemy grupy zawodników, którzy już wcześniej trenowali w naszym mieście.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Feriowicze korzystać będą z boisk piłkarskich, basenu, lodowiska, siłowni oraz nowoczesnej wielofunkcyjnej hali tenisowej i sali mat.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe