'Zimowa strefa zabaw z historią'

  • 01.02.2019, 13:33
  • Joanna Mazurek
'Zimowa strefa zabaw z historią'
'Zimowa strefa zabaw z historią” - cykl wydarzeń pod tym hasłem czeka na dzieci i młodzież w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał. Organizatorzy podkreślają, że celem zajęć jest obudzenie w dzieciach ciekawości świata począwszy od starożytności aż po wiek XX oraz pobudzenie do twórczego myślenia i działania. 

Dorota Łysiak z Muzeum Zamojskiego tłumaczy, że warsztaty feryjne są przygotowane w oparciu o wystawy stałe i czasowe, prezentowane w Muzeum i skierowane do dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warsztaty będą się rozpoczynały o godz. 11.00. Podczas pierwszych, zaplanowanych na 12 lutego,  dzieci będą mogły tworzyć i zdobić tarcze starożytnych wojowników. 14 lutego poznają  rozwój fortyfikacji na przestrzeni wieków, 19 lutego będą odtwarzać w modelinie starożytne paciorki szklane, a 21 lutego  dowiedzą się jaką rolę pełniły w wojsku zwierzęta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na zajęcia to 6 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 606 845 759 oraz mailowo: [email protected]

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe