Konferencja sprawozdawcza

  • 08.02.2019, 08:13 (aktualizacja 08.02.2019, 08:44)
  • Ewelina Michalska
Konferencja sprawozdawcza
Wczoraj (07.02) w hotelu Artis w Sitańcu odbyła się Konferencja Sprawozdawcza Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa lubelskiego.

Rozpoczęła się ona uroczystym powitaniem, następnie miało miejsce odczytanie sprawozdania z działalności zarządu, a także sprawozdanie finansowe.

O szczegółach sprawozdania mówi Artur Grabacz, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas konferencji odbyło się również wręczenie medali i odznaczeń, m.in medale 25 lecia związku zawodowego i  medale za zasługi dla zarządu wojewódzkiego NSZZ woj. lubelskiego.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Medal za zasługi dla zarządu wojewódzkiego NSZZ woj. lubelskiego z rąk Artura Grabacza, Przewodniczącego Zarządu otrzymał m.in diecezjalny kapelan policji, ks Sylwester Zwolak, dyrektor naszej rozgłośni. 
Dodajmy że rozmowę z Arturem Garbaczem, przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego będzie można usłyszeć na naszej antenie we wtorek o godz 8.40 i 15.40 a galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć na naszej stronie internetowej ww.radiozamosc.pl

Ewelina Michalska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe