Ferie w Gminie Zamość

  • 08.02.2019, 08:24 (aktualizacja 08.02.2019, 08:59)
  • Ewelina Michalska
Ferie w Gminie Zamość źródło: unsplash
Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem przygotował ciekawą i bogatą ofertę zajęć podczas ferii zimowych.

O szczegółach informuje dyrektor GOK, Jarosław Kalbarczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program obejmuje zajęcia przez całe ferie pięć dni w tygodniu. Zajęcia są powtarzalne, z wyjątkiem wtorków i piątków.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Równolegle z ofertą feryjną Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Wysokiem, cały czas działają świetlice. Animatorzy i opiekunowie obecni są na swoich dyżurach w dziesięciu świetlicach gminy Zamość, dodaje Jarosław Kalbarczyk Dyrektor GOK-u.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednocześnie każdego dnia oferowane są darmowe zajęcia ruchowo taneczne z elementami aerobiku i innych stylów fitnessowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe dyżury, informacje, godziny i dni wszystkich oferowanych przez Gminny Ośrodek Kultury zajęć, można prześledzić na stronie internetowej gminy Zamość, jak również na stronie Gminnego Ośrodka Kultury www.gok.gminazamosc.pl

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe