"PADWA" - wystawa fotografii Janka Ciosa ZGF GT

  • 15.02.2019, 08:23
  • Administrator
"PADWA" - wystawa fotografii Janka Ciosa ZGF GT
Otwarcie wystawy 1 marca godz. 17.00 w Galerii Revia Park w Zamościu.
Padwa, jedno z najstarszych miast północnych Włoch znana jest głównie z drugiego w kolejności założenia włoskiego uniwersytetu, na którym studiowali słynni Polacy oraz z bazyliki św. Antoniego. W Padwie studiował też założyciel miasta Zamość Jan Zamoyski, gdzie w 1563 roku otrzymał stanowisko rektora. Zamość też często nazywany jest „Padwą Północy”.
 
Jak wygląda Padwa współcześnie - możemy przekonać się oglądając zdjęcia Janka Ciosa z Zamojskiej Grupy Fotograficznej GrupyTwórczej.
 
Autor jest właścicielem portalu internetowego zyciezamoscia.pl. Fotograf, dziennikarz, podróżnik,miłośnik gór i zdobywca kilku 5-tysięczników. Wystawiał swoje prace w Galerii Fotografii ,Ratusz" i Galerii Fotografii w CKF Stylowy. Uczestniczył w kilkunastu wystawach zbiorowych ZGF GT. Publikował swoje zdjęcia w regionalnej prasie.
 
administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe