Aktywni zapaśnicy "Pogoni" Tyszowce

  • 17.02.2019, 15:41 (aktualizacja 17.02.2019, 15:56)
  • Małgorzata Kryk
Aktywni zapaśnicy "Pogoni" Tyszowce
Aktualnie w MKS „Pogoń” Tyszowce trenuje wielu zawodników i zawodniczek w wieku od kilku do ponad 20 lat.

Prezes MKS „Pogoń” Tyszowce Daniel Chwastek, który od las współpracuje z KS „Agros”Zamość szkoli bardzo uzdolnioną młodzieżą w zapasach o czym świadczą wyniki. Jednak aby zawodnicy zdobywali sukcesy systematycznie muszą trenować. Zajęcia z zapasów odbywają się w dni powszednie w godz. 17.00 – 19.00 w szkole podstawowej w Tyszowcach. W pierwszej połowie ferii zapaśnicy czas wolny od szkoły spędzają treningach ponieważ przygotowują się do zawodów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grupa starszych zawodników przebywa obecnie na zimowym obozie z kadrą wojewódzką w Zakopanem. Natomiast inna grupa zawodników obóz szkoleniowy rozpocznie w drugim tygodniu ferii, bo dn. 18-22 na sali mat zamojskiego OSiR. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Grupa zapaśników jest liczna, a aktualnie zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Polski juniorów, które odbędą się już marcu. Kto będzie reprezentował nasz region w tych zmaganiach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnicy mają na koncie liczne medale. Godnymi pochwalenia się są sukcesy, których zwieńczeniem są medale przywiezione z Mistrzostw Europy z Estonii.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapasy to dużo korzyści. Do rozpoczęcia przygody z zapasami serdecznie zachęca trener Daniel Chwastek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowych informacji na temat sekcji i zapisów udziela Daniel Chwastek pod numerem: 606 375 234

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe