Seniorzy i amatorzy na korcie

  • 17.02.2019, 17:34 (aktualizacja 17.02.2019, 17:44)
  • Małgorzata Kryk
Seniorzy i amatorzy na korcie
Na hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w sobotę i niedzielę (16-17.02) odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów.

Od kiedy na terenie zamojskiego OSiR powstałą hala do tenisa ziemnego ilość sympatyków tenisa ziemnego znacznie wzrosła. Poprawiły się nie tylko warunki gry na korcie, ale także popularne stały się turnieje organizowane przez KT Return Zamość. Ci, którzy regularnie grają w tenisa chętnie przyjeżdżają do Zamościa. Przeprowadzenie rozgrywek systemem "każdy z każdym" daje zawodnikom przede wszystkim możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na korcie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rozgrywkach wzięli udział zawodnicy z województwa lubelskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród zawodników w kat.60 +, którzy przyjechali do Zamościa zaprezentowali się najlepsi tenisiści amatorzy w Polsce. O poziomie rozgrywkowym powiedział Jerzy Romański.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla najlepszego zawodnika w każdej kategorii wekowej wręczono puchar, zawodnicy za miejsca II i III otrzymali medale, a wszystkim pozostałym uczestnikom turnieju wręczone zostały dyplomu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return Zamość na najbliższy okres przygotował dla sympatyków tenisa ziemnego kolejne turnieje.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zrobić, żeby wziąć udział w najbliższych rozgrywkach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem turnieju był KT Return Zamość.

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe