Dorośli na korcie

  • 17.02.2019, 18:27 (aktualizacja 22.02.2019, 12:03)
  • Małgorzata Kryk
Dorośli na korcie
Klub Tenisowy Return Zamość zaprasza osoby dorosłe do zapisów na zajęcia nauki i doskonalenia gry w tenisa zimnego.

Zajęcia na kortach odbywają na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Zajęcia z instruktorem prowadzone są w małych 5 i 6 - osobowych grupach na poziomie podstawowymi średnio zaawansowanym. Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach popołudniowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najprostszym sposobem zapoznania się z zasadami gry w tenisa jest praktyka, czyli gra na korcie. Oplata zajęć uzależniona jest od czasu treningu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wyposażeniu KT Return dostępne są rakiety i piłki do tenisa, które udostępniane są osobom początkującym, chcącym nauczyć się gry w tenisa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zabrać na pierwszy trening zajęć na korcie informuje Jan Papierz.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Liczba miejsc jest ograniczona. Treningi adresowane są do wszystkich chętnych niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Organizatorem zajęć jest Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return Zamość.

Szczegóły i zapisy pod nr tel. 665 708 060

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe