Spotkanie duszpasterzy rodzin i doradców życia rodzinnego

  • 27.02.2019, 15:27
  • Joanna Mazurek
Spotkanie duszpasterzy rodzin i doradców życia rodzinnego
Doradcy życia rodzinnego i duszpasterze rodzin z Lublina, Przemyśla, Rzeszowa, Siedlec, Zamościa i Sandomierza przyjechali do Łabuniek rozmawiać na temat ojcostwa.

Dwudniowe spotkanie, zakończyła dzisiaj (27.02) Msza św. pod przewodnictwem bp. Mariana Rojka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreśla Krajowa Doradczyni Życia Rodzinnego, podczas spotkania zwrócono uwagę na fakt, że rolę ojca w rodzinie warto podkreślać już na etapie przygotowania młodych osób do małżeństwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Brak ojca we współczesnych rodzinach owocuje tym, że dzieci są samotne – podkreśla jedna z uczestniczek spotkania w Łabuńkach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podstawowy fundament, to dar ojcostwa, który Pan Bóg daje – mówi bp Marian Rojek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ojcostwo duchowe ma odniesienie, pewien obraz, doświadczenie w oparciu o ojcostwo biologiczne – dodaje pasterz diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie duszpasterzy rodzin i doradców życia rodzinnego rejonu wschodniego odbyło się na terenie Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe