Konrad Firek

  • 05.10.2016, 11:15
  • Małgorzata Zaręba
Konrad Firek
prezes KS "Agros" Zamość

KS „Agros” Zamość trenuje zawodników w sześciu sekcjach sportowych:
- lekkiej atletyce,
- łucznictwie,
- kolarstwie.

Wśród grona naszych zawodników mamy reprezentantów, którzy na ogólnopolskich mistrzostwach znajdują się w czołówce najlepszych. Z trenowaniem sportu wiąże się wiele korzyści ponieważ nawiązują się nowe przyjaźnie, a sport kształtuje psychikę i osobowość każdego młodego człowieka. Ciężka praca i czas spędzany na hali czy stadionie kształtuje cechy charakteru tj. dążenie do celu, czy determinację. Trenowanie w klubie jest bezpłatne, jedynie od zawodników pobierana jest roczna składka członkowska, która wynosi 30 zł od dziecka i 60 zł od osoby pełnoletniej (opłata obejmuje ubezpieczenie).
 

Jakie sekcje cieszą się największym zainteresowaniem wśród grona dzieci i młodzieży oraz ile razy w tygodniu i gdzie odbywają się treningi? A jak wyglądają sprawy formalne dotyczące naboru do poszczególnych sekcji klubu? Na te pytania i inne w "Rozmowie Dnia" odpowiedzi udzieli Konrad Firek, prezes KS "Agros" Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe