Nowe Szkolne Koło Caritas

  • 15.03.2019, 15:10 (aktualizacja 15.03.2019, 15:26)
  • Administrator
Nowe Szkolne Koło Caritas
W piątek (15.03), w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, na Mszy Świętej o godzinie 10.30 zostało oficjalne powołane Szkolne Koło Caritas, działające przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zamościu.

Ks. Marcin Jakubiak, dyrektor Caritas diecezji zamojsko-lubaczowskiej tłumaczy, dlaczego to koło zostało oficjalnie otwierane, właśnie w tym miejscu i w tym czasie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na mocy statutu Caritas diecezji zamojsko-lubaczowskiej Szkolne Koło Caritas zostało uroczyście powołane do istnienia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sami wolontariusze wyrazili wielką radość z tego, że koło w którym działają i zostało oficjalnie otwarte i tłumaczą, jak wygląda ich posługa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wolontariusze Koła Caritas, działającego przy SP nr 4 w Zamościu, w rozmowie z KRZ zachęcili innych młodych ludzi do pomocy potrzebującym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opiekunami Koła zostali Małgorzata Hrycyk i Łukasz Brykner.

 

 

administrator_

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe