Niedziela Radiowa w Jarosławcu

  • 25.03.2019, 10:24 (aktualizacja 25.03.2019, 11:34)
  • Anna Niderla-Kudach
Niedziela Radiowa w Jarosławcu
W ramach Niedzieli Radiowej 24 marca Katolickie Radio Zamość gościło w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Jarosławcu. 

Zgromadzonych w świątyni oraz słuchaczy naszej stacji na początku Mszy św. powitał gospodarz miejsca, ks. Wiesław Knap.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słowo Boże wygłosił ks. Marcin Jakubiak, dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Pochylając się nad treścią niedzielnych czytań przypomniał, że Bóg daje nam pełną wolność i wolną wolę, ale nie zwalnia nas to z konsekwencji naszych decyzji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomniał też, że Bóg zawsze daje nam szansę, jak ewangeliczny ogrodnik, który cierpliwie czeka na to by figowiec wydał owoc.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do wysłuchania rozmów z proboszczem oraz przedstawicielami wspólnot w parafii w Jarosławcu dziś po godz. 13.00. Są one dostępne także na naszej stronie internetowej w zakładce  Niedziela Radiowa.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (17)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe