zapisy na V Bieg Nad Tanwią

  • 26.03.2019, 11:31 (aktualizacja 04.04.2019, 08:19)
  • Małgorzata Kryk
 zapisy na V Bieg Nad Tanwią
W Suścu w niedzielę (28.04) w ramach imprezy "Jarmark Susiecki" zostaną przeprowadzone zawody sportowe pod nazwą „V Bieg nad Tanwią”.

Zawody będą obejmowały: bieg i marsz z kijami Nordic Walking na dystansie 10 km Wszyscy wystartują w samo południe, bo o godz. 12.00. Kwiecień to miesiąc wiosenny. Dla niektórych osób Bieg nad Tanwią otwiera sezon biegowy, dlatego ta impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bieg na 10 km zostanie przeprowadzony zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn w 6 kategoriach (co 10 lat) oraz w kategorii open. Natomiast marsz Nordic Walking odbędzie się w kategorii open. Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają okolicznościowy, odlewany medal. Zwycięzcom zostaną wręczone puchary, medale i dyplomy. Dekoracja nastąpi na scenie „Jarmarku Susieckiego”, w Parku k. stacji PKP, przy ul. Kolejowej, o godz. 14:00.
Zapisy na bieg i marsz Nordic Walking przyjmowane są do 27.04 poprzez stronę internetową na stronie www.pomiaryczasu.pl. Łączna ilość zawodników jest ograniczona i wynosi 300 osób, dlatego osoby zainteresowane startem zapraszamy do zapisów.

Regulamin [kliknij]

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe