„Czyste Powietrze” w Tomaszowie Lubelskim

  • 30.03.2019, 22:35 (aktualizacja 30.03.2019, 22:46)
  • Ks. Mariusz Pastuszak
„Czyste Powietrze” w Tomaszowie Lubelskim Ks. Mariusz Pastuszak
W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim (29.03) odbyło się uroczyste otwarcie biura obsługi Programu „Czyste Powietrze”.

Powstało ono jako jedno z pierwszych w Województwie Lubelskim. „Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Ta inicjatywa wzbudziła ogromne zainteresowanie, mówi Starosta Tomaszowski, Henryk Karwan:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Korzyści z przystąpienia do Programu są wielorakie, dodaje Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Paweł Gilowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To jest możliwe dzięki dobrej współpracy, stwierdza poseł na Sejm RP, Tomasz Zieliński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby uczestniczyć w Programie trzeba spełnić określone warunki, zaznacza członek Zarządu Powiatu, Katarzyna Gucz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biuro obsługi Programu „Czyste Powietrze” mieści się w budynku Starostwa Powiatowego, na drugim piętrze, w pokoju nr 53. Jest czynne w dni robocze od godziny 9.00 do 13.00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (21)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe