Świadectwo 'Wyrwanych z niewoli'

  • 08.04.2019, 15:49 (aktualizacja 08.04.2019, 15:59)
  • Joanna Mazurek
Świadectwo 'Wyrwanych z niewoli' fot.ks Jacek Rak
Może te rekolekcje mogą być dla ciebie czasem przełomu – spróbuj. Pozwól Bogu, by dotknął twoich ran tak, jak dotknął moich  – mówił do młodych zgromadzonych w zamojskiej katedrze Piotr Zalewski, jeden z artystów z zespołu 'Wyrwani z niewoli”.

Spotkanie odbyło się w ramach trwających w katedrze rekolekcji wielkopostnych i poprzedzało koncert 'Wyrwanych z niewoli”, zaplanowany na wieczór. Wykonawcy hip-hopu dzielili się z młodymi ludźmi tym, jak Pan Bóg zmienił ich życie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najtrudniej jest stanąć w prawdzie o sobie – przyznaje Jacek 'Heres” Zajkowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy słowa artystów przekonały zamojską młodzież? Wydaje się, że tak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jacek 'Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski jako 'Wyrwani z niewoli” dzielą się świadectwem swojego nawrócenia już od kilku lat. Przypomnijmy, że  ich koncert odbędzie się o godz. 18.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Wstęp jest wolny.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe