Trwają rozgrywki kadetów

  • 14.04.2019, 14:17 (aktualizacja 15.04.2019, 14:15)
  • Małgorzata Kryk
Trwają rozgrywki kadetów
Na hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu przez trzy dni, bo od piątku do niedzieli (12-14.04) rozgrywany jest Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów.

W rozgrywkach biorą udział dzieci do lat 16 i są to nie tylko reprezentanci KT Return Zamość, ale także zawodnicy z terenu całej Polski. Turnieje tenisowe rozgrywane w Zamościu cieszą się dużym powodzeniem. Dlatego i tym razem w turnieju bierze udział ponad dwudziestu zawodników.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozgrywki prowadzone są dwoma systemami: pucharowym i każdy z każdym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla najlepszych zawodników jak zawsze przygotowano nagrody rzeczowe oraz puchary, medale i dyplomy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem turnieju jest KT Return Zamość. Rozgrywki potrwają do wieczora, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania na hali tenisowej zamojskiego OSiR. Na ostatni weekend miesiąca, bo 27-28.04 zaplanowano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Amatorów. .

Rozgrywki kadetów


loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe