Czyste Powietrze - konferencja w Zamościu

  • 16.04.2019, 13:34 (aktualizacja 16.04.2019, 15:52)
  • Joanna Mazurek
W Starostwie Powiatowym będzie osoba, która będzie pomagała wypełnić wniosek w ramach programu „Czyste Powietrze” – zapowiada starosta zamojski Stanisław Grześko.

Wczoraj (15.04) w Zamościu odbyła się konferencja pod hasłem „Nowe Technologie – Czyste Powietrze” w ramach programu „Czyste Powietrze w województwie lubelskim – wsparcie lokalnych społeczności”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie było okazją dla samorządowców i mieszkańców powiatu m.in. do wysłuchania prelekcji ekspertów w dziedzinie inwestycji czy technologii, a także dowiedzenia się w jaki sposób można otrzymać dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania nie zabrakło przedstawiciela Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencję zorganizował Starosta Zamojski i Prezes Fundacji Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe