Biegi przełajowe

  • 24.04.2019, 15:16 (aktualizacja 25.04.2019, 11:35)
  • Małgorzata Kryk
Biegi przełajowe
Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w biegach przełajowych odbyły się w środę (24.04) na obiektach zielonych obok kortów tenisowych KT „Return” w Zamościu.

Zawody adresowane były do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przeważająca część młodzieży, która wzięła udział w zawodach przyjechała z okolicznych miejscowości, o czym poinformował Marek Kucharski, trener KS Agros Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nauczyciel wychowania fizycznego ze Starego Zamościa, Paweł Lewandowski przyznał, że uczniowie chętnie wzięli udział w zawodach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rywalizacjach biegowych na dystansach 300, 600, 800 i 1600 m z zaangażowaniem uczestniczyła młodzież szkolna.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Indywidualni zwodnicy otrzymali medale i dyplomy, a najlepsze szkoły okazałe puchary. Jakie szkoły okazały się najlepsze?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównymi celami wydarzenia były:
- popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta Zamość i powiatu zamojskiego;
- wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Organizatorami Otwartych Mistrzostw Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego  LZS w biegach przełajowych było Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu przy współpracy: Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu, KS „Agros” Zamość, ZTT KT „Return” Zamość, OSiR Zamość.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe