I Mistrzostwa Europy Księży i Osób Zakonnych w Tenisie Stołowym

  • 27.04.2019, 11:43 (aktualizacja 27.04.2019, 11:55)
  • Joanna Suszko
I Mistrzostwa Europy Księży i Osób Zakonnych w Tenisie Stołowym fot. zasoby prywatne ks. K. Augustynek
Z  medalami wrócili reprezentanci kapłanów naszej diecezji z I Mistrzostw Europy Księży i Osób Zakonnych w Tenisie Stołowym, które 25 i 26.04 odbyły się w Poznaniu.

W pierwszym dniu odbyły się rozgrywki drużynowe. Zawody zakończyły się wspaniale – mówi  ks. Andrzej Łuszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugiego dnia księża zmagali się indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych i w kategorii open. I tu nie zabrakło sukcesów naszych księży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Choć w mistrzostwach wzięli udział głównie polscy kapłani to zabrakło także kilku kapłanów z Europy. Co więcej, zawody nabrały charakteru światowego, bo udało się zaprosić także misjonarzy z najbardziej odległych zakątków świata- dodaje ks. Łuszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w turnieju wzięło czterech kapłanów z naszej diecezji: ks. Andrzej Łuszcz, proboszcz parafii Buśno, ks. Krzysztof Augustynek, wikariusz parafii Werbkowice, ks. Tomasz Szady, wikariusz parafii pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim i ks. Tomasz Szumowski, wikariusz parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu. Serdecznie gratulujemy.

Prawdopodobnie kolejne 30. Mistrzostwa Europy Księży i Osób Zakonnych w Tenisie Stołowym odbędą się w Lublinie.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe