Jak wyposażyć domowe biuro, aby służyło jak najlepiej?

  • 03.02.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wyposażyć domowe biuro, aby służyło jak najlepiej?
Wygoda stanowiska pracy wpływa w dużym stopniu na poziom efektywności i czas, jaki jesteś gotowy spędzić w skupieniu pozycji siedzącej. Jeśli planujesz zakup nowego fotela biurowego lub przynajmniej nakładki na dotychczas użytkowane krzesło, zajrzyj do poniższego tekstu.

Fotel do pracy biurowej o podwyższonym standardzie

Nie każdy, kto wykonuje wielogodzinną pracę biurową zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniego fotela obrotowego. Z myślą o tych użytkownikach, którzy z powodu przebytych lub trwających problemów z kręgosłupem chcą zainwestować w lepszy model, przygotowano krzesła rehabilitacyjne. Zapewniają one komfortowe miejsce pracy, są w pełni ergonomiczne, dając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Mniejsze dolegliwości bólowe to bardziej efektywna praca, co przekłada się bezpośrednio na jej rezultaty. Spośród modeli z tej kategorii na szczególną uwagę zasługuje fotel rehabilitacyjny do długotrwałego przebywania Business marki Kulik System. Tym, co przyciąga uwagę jest pomarańczowe oparcie. Elegancki wygląd to jednak nie jedyna jego zaleta. Najważniejszy jest – oczywiście – komfort siedzenia, jaki krzesło zapewnia. Za sprawą wyprofilowanego siedziska, płynnie regulowanej wysokości, a także opcji szybkiej zmiany kąta siedziska względem oparcia w stosunku 2:1 możliwe jest pełne dopasowanie fotela do własnych preferencji. Tapicerka wykonana z atestowanej tkaniny wiele zniesie i dodatkowo zapewni odpowiednią wentylację dla skóry pleców. Regulowane podłokietniki zapobiegają bólom mięśni oraz drętwieniu rąk – przypadłości częstej dla osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej, z dłońmi spoczywającymi na myszy i klawiaturze. Krzesło Business zapewnia wysoki komfort pracy – dowiedz się o nim więcej, wchodząc na stronę sklepu internetowego https://www.ergoexpert.pl/zdrowie/fotele-krzesla-i-taborety.

Nakładka na krzesło biurowe – gadżet, który zmienia wszystko!

Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej ergonomii stanowiska pracy wiele osób poszukuje rozwiązań lepiej dopasowanych do ich potrzeb. Mając własne domowe biuro posiada się przywilej idealnego dobrania tych produktów i rozwiązań, które pasują jego użytkownikowi. To ogromna przewaga home office nad standardowym miejscem pracy w firmie, z którego korzystać mogą osoby o odmiennym wzroście, wadze i przyzwyczajeniach. Ciekawą opcją zwiększenia wygody pracy siedzącej są nakładki na fotele – do kupienia w sklepie internetowym https://www.ergoexpert.pl/zdrowie/nakladki-na-fotele. Jeśli każdego dnia spędzasz długie godziny przed komputerem, to rozwiązanie może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Stanowi pomoc w odciążeniu kręgosłupa – bez konieczności wymiany całego fotela. Dzięki niej nawet mało komfortowe krzesło obrotowe możesz zmodernizować i dopasować do bieżących potrzeb. Nakładka rehabilitacyjna na fotel biurowy kosztuje ułamek tego co nowy mebel, a pozwoli zaoszczędzić pieniądze na wizycie u rehabilitanta czy ortopedy. Jej zastosowanie nie niesie ze sobą żadnych ograniczeń wagowych ani wzrostowych. Uniwersalna czarna kolorystyka pasuje do wnętrz w różnych stylu. To świetna alternatywa w sytuacji, gdy w swoim domu masz krzesło obrotowe, które nie do końca Ci odpowiada, a którego z racji jego dobrego stanu nie chcesz jeszcze się pozbywać.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: