Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:13
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Gorzkie Żale z wyjątkowymi kazaniami u ojców Redemptorystów

Ojcowie Redemptoryści z Zamościa zapraszają na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na temat siedmiu grzechów głównych i antidotum na nie, czyli jak skutecznie je pokonywać przez rozwinięcie u siebie siedmiu cnót.
Gorzkie Żale z wyjątkowymi kazaniami u ojców Redemptorystów

W nabożeństwie będzie można uczestniczyć w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00. W imieniu ojców Redemptorystów zaprasza o. Władysław Chaim.

POSŁUCHAJ

Podczas kazań usłyszymy, jak rozwijać w sobie cnoty pokory, miłosierdzia, czystości, cierpliwości, umiarkowania, życzliwości i pracowitości.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na temat siedmiu grzechów głównych i antidotum na nie, czyli jak skutecznie je pokonywać przez rozwinięcie u siebie siedmiu cnót, będzie się odbywało w kościele pw. św. Mikołaja w Zamościu przy ulicy Kościuszki 1 w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Tymczasem o godz. 18.00 sprawowana będzie w świątyni Msza św.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A