Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 13:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Wygraj bezpłatny pakiet startowy na bieg „Olejarska Dycha”

W okolicach Nielisza 29 maja (niedziela) o godz. 10:00 odbędzie się bieg na 10 km pn. „Olejarska Dycha”. Należy dodać, że podczas biegu przeprowadzone będą Mistrzostwa Polski Olejarzy, a udział w biegu dla tej branży przedsiębiorców i i rolników olejarzy jest bezpłatny.
Wygraj bezpłatny pakiet startowy na bieg „Olejarska Dycha”

Każdy biegacz biedzie musiał pokonać dystans 10 km w limicie czasowym, który wynosi 90 minut, a meta biegu usytuowana będzie na jednej z plaż w Nieliszu. Trasa „Olejarskiej Dychy” jak sama nazwa wskazuje poprowadzi 10-cio kilometrowym odcinkiem przez piękne pola i tereny leśne.

POSŁUCHAJ


Trasa poprowadzi nawierzchnią asfaltową i leśną, która poprowadzi wzdłuż kwitnących rzepakowych pól, których w naszych okolicach nie brakuje. Violetta Domaradzka zdradziła jaką trasą poprowadzi bieg?
POSŁUCHAJ


Co zrobić aby wziąć udział w konkursie i wygrać bezpłatny pakiet na bieg? Nasz region otaczają żółte pola rzepaku, z którego tłoczony jest olej, dlatego celem sportowego wydarzenia jest promowanie aktywności ruchowej ze zdrowym odżywianiem.

Aby wygrać pakiet należy udzielić odpowiedzi na proste pytanie. Jak wykorzystujecie olej rzepakowy w kuchni? Na zimno, do smażenia, czy jako dodatek do zdrowia?

Link do konkursu kliknij, a więcej na temat biegu można znaleźć pod linkiem kliknij 

Odpowiedzi konkursowe przyjmowane są do 7.04, a więc do czwartku!

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A