Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Pościg za kierowcą

Ze statystyk Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wynika, że minionej doby (26.01) w naszym województwie doszło do 3 wypadków i 46 kolizji drogowych, w wyniku których 3 osoby zostały ranne. Zatrzymano również 10 kierowców, którzy podróżowali pod wpływem alkoholu. W powiecie biłgorajskim i zamojskim było spokojnie ponieważ nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych.
Pościg za kierowcą

W miejscowości Zagroda w powiecie krasnostawskim wczoraj (26.01) policjanci z Posterunku Policji w Siennicy Różanej próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego Land Roverem. Jednak kierowca zaczął uciekać w wyniku czego na na łuku drogi zjechał do osi jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem marki Renault. Następnie jego pojazd uderzył w barierkę energochłonną, a podróżujący nim 43 letni pasaż  został zakleszczony w samochodzie. Kierująca Renaultem 31-letnia mieszkanka Chełma trafiła do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem sprawca zdarzenia miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM