Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Biłgoraj. Tak. Pomagam

Już po raz XXII odbywa się ogólnopolska akcja "Tak. Pomagam!". W piątek i sobotę (18-19 marca) w dużych sklepach na terenie Biłgoraja można spotkać wolontariuszy, którzy pełnią swoje dyżury zbierając żywność o długim terminie przydatności.
Biłgoraj. Tak. Pomagam

O tym, do kogo trafią zebrane produkty informuje koordynator Caritas rejonu biłgorajskiego i opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Mirosław Kita:

POSŁUCHAJ

Chcemy uczyć młodych ludzi empatii i wrażliwości na drugiego człowieka – tłumaczyła Aleksandra Kawa, opiekun Szkolnego Koła Caritas w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Biłgoraju:

POSŁUCHAJ

Podczas wielkanocnej zbiórki wolontariusze zbierają artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny i placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki.W rejonie biłgorajskim, w te działania zaangażowani są wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas. Osoby potrzebujące można również wesprzeć wysyłając SMS charytatywny pod numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze