Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:11
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

XIV Diecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych

30 maja do sanktuarium ZNMP w Tomaszowie Lubelskim przybyło niemal 1400 młodych ludzi, by uczestniczyć w XIV Diecezjalnej Pielgrzymce Bierzmowanych.
XIV Diecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych

Młodzież wzięła udział we wspólnej modlitwie, a także wysłuchała programu ewangelizacyjnego w wykonaniu zespołu Arkadio "Rób to co kochasz". Podczas uroczystej liturgii ks. bp Marian Rojek, pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej, wzywał młodych ludzi do zacieśnienia więzi z Panem Bogiem i szczerej modlitwy. 

POSŁUCHAJ

Młodzi ludzie przyznają, że bierzmowanie jest dla nich szczególnym sakramentem.

POSŁUCHAJ

Uczestnicy pielgrzymki podkreślali, że tego typu spotkania dla młodzieży są dobrym pomysłem. 

POSŁUCHAJ

Organizatorem pielgrzymki był Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A