Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:11
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Rocznica nadania imienia szkole w Woli Radzięckiej

Społeczność Szkoły Podstawowej w Woli Radzięckiej przeżywała (02.06) uroczystości związane z 15 rocznicą nadania szkole imienia Jana Pawła II.
Rocznica nadania imienia szkole w Woli Radzięckiej

Jestem dumny z tych młodych ludzi, którzy kontynuują nauczanie św. Jana Pawła II – zaznaczył ks. prałat Józef Flis, proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju:

POSŁUCHAJ

To wielka wartość, że ta szkoła przekazuje młodym ludziom naukę św. Jana Pawła II – podkreślała Monika Żur, dyrektor Zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie:

POSŁUCHAJ

Nasza szkoła z dumą nosi imię największego z Polaków, Jana Pawła II – tłumaczył dyrektor placówki, Stanisław Saj:

POSŁUCHAJ

Głos zabrał Andrzej Szarlip, który zaznaczył, że szkoła w Woli Radzięckiej to miejsce pełne wartości i rodzinnej atmosfery:

POSŁUCHAJ

Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w intencji społeczności szkolnej. Odbyła się także okolicznościowa akademia przygotowana przez uczniów, a po niej głos zabrali przybyli na wydarzenie goście. Spotkanie zakończyło się dyskusją przy wspólnym stole.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A